Cześć, tu Katarzyna!

Oto pytania, na które być może szukasz odpowiedzi.

Jak mogę zarezerwować pobyt w Młynie?

Możesz to zrobić bezpośrednio u mnie. Pisz na adres: kontakt@mlynnaskrajulasu.pl lub zadzwoń: 511 716 677.

Ile kosztuje pobyt w Młynie?

Ceny są zmienne i zależne od terminu i długości rezerwacji. Ustalam je też indywidualnie po otrzymaniu Twojej wiadomości.

Czy zrealizuję u Was Bon Turystyczny?

Jesteśmy w bazie podmiotów Bonu Turystycznego! Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Podobnie jak w programie „Rodzina 500 Plus”, bon przysługuje niezależnie od poziomu dochodów. Więcej informacji na temat bonu turystycznego

Czy istnieje minimalna ilość dni, w czasie której mogę wynająć Młyn?

Młyn wynajmujemy jednorazowo na przynajmniej 3 dni.

Co mogę zorganizować w Młynie na Skraju Lasu?

W naszym Młynie świetnie sprawdzą się wszelkie dłuższe wyjazdy grupowe. To idealne miejsce na warsztaty, szkolenia, zgrupowania. Warto pamiętać, że do dyspozycji jest duża sala główna jak i płaski plener wokół budynku, gdzie komfortowo można zorganizować zajęcia i pobyt dla grupy kilkunastu osób.

Jak długo trwa doba hotelowa?

Doba hotelowa trwa od godz 16:00 do 10:00.

Czy w czasie wynajmu jesteśmy sami czy z gospodarzami?

Młyn na Skraju Lasu jest wyłącznie do dyspozycji gości. Możecie mieć całkowitą prywatność. Jeśli to będzie potrzebne – z przyjemnością pomożemy osobiście np. w organizacji warsztatów czy uroczystości. Mieszkamy niedaleko Młyna. Stałym bywalcem miejsca jest Kot Kiełek, który jest pod Waszą opieką w czasie pobytu. Karma i wszelkie potrzebne rzeczy będą czekały na miejscu. Możemy przekazać Ci młyn osobiście lub bez kontaktu.

Czy istnieje możliwość wynajęcia wyłącznie jednego pokoju, czy trzeba wynająć cały obiekt?

Zwykle wynajmujemy cały obiekt. Wynika to ze specyfiki budynku, który jest idealny do wspólnego pobytu dla kilkunastu osób.

Czy Młyn jest obiektem całorocznym?

Tak, można do nas przyjechać w dowolnej porze roku. Budynek jest ogrzewany. Głównym źródłem ciepła jest piec na olej opałowy, samoobsługowy, który ogrzewa młyn i wodę. Miejscowo, np. w łazienkach mamy dodatkowe ogrzewanie elektryczne. Na parterze jest duży kominek, a na pierwszym piętrze dwie kozy. Te tradycyjne źródła ciepła budują przyjemny klimat, idealny dla chłodniejsze wieczory.

Czy zapewniacie wyżywienie?

Wyżywienie goście organizują we własnym zakresie. Do Waszej dyspozycji są dwie kuchnie, w których możecie komfortowo przygotować posiłki. Chętnie też podpowiemy Wam, które miejsca w okolicy można wykorzystać jako stały catering.

Najbliższy sklep spożywczy znajduje się w Starym Polichnie kilka minut piechotą od Młyna. Większe sklepy można znaleźć też w okolicznych miejscowościach, do których szybko można dotrzeć rowerem lub samochodem.

Czy w Młynie mogą przebywać zwierzęta?

Tak, można mieć ze sobą zwierzę. Nie powinno ono przebywać w łazienkach czy łóżkach. Ważne jest także to, że teren nie jest ogrodzony i konieczne jest pilnowanie psów, aby nie biegały na posesję sąsiada, który ma kury. 

 

Jeśli masz inne pytania, nie wahaj się napisać!